סולומון קידוחי קרקע

קידוח כלונסאות בנטונייט

קידוחי כלונסאות בנטונייט הינם קידוחים אשר משמשים אותנו לצורך ביסוס של המבנה הקרקע שהיא רכה יחסית. קרקע רכה עלולה לגרום לסכנה של קריסה בעת ביצוע עבודת הבנייה, או לאחר הקמת המבנה. לשם כך, יש לבצע קידוחי בנטונייט המאפשרים לנו להפוך את מקום הבניה לבטוח.

קידוחי הבנטונייט נעשים ע"י שימוש בחומרי הבנטונייט, שהוא חומר מינרלי הכולל בתוכו תרכובת ושל נתרן וסידן. לבנטונייט יש כוח איטום וספיגה גדול מאד ועל כן הוא מאפשר לתמוך את הכלונסאות במקרים בהם האדמה באתר הבניה רכה או בעייתית.

והמים עם הבנטונייט יוצרים תרכובת סמיכה אותה יש לצקת אל תוך הקרקע שנחפרה, כאשר הבנטונייט נוגע בקרקע הוא אוטם אותה ולא מאפשר לה לזלוג או לקרוס לכלונסאות אשר אותם נניח בהמשך העבודה

קידוחים בנטונייט

קידוחים בנטונייט

סולומון קידוחי קרקע

עבודות קידוח בנטונייט

גלריה תמונות

קידוח בנטונייט

אם אתם מתכוונים לקדוח בחומרים שיחסית יותר קשה לקדוח בהם מקרקע רגילה, כמו חולות למשל, אז שימוש בקידוח בנטונייט על ידי חברה מקצועית זוהי האפשרות שמתאימה לכם. זה ללא ספק משהו שעשוי להתאים לכם אם אתם רוצים לקדוח בצורה מספיק אפקטיבית, שכן זה משהו שעשוי להפוך את הפרויקט שלכם להרבה יותר טוב.

רוצים ללכת על מקצועיות במיטבה ולוודא שהפרויקט שלכם ירוץ בצורה כזו שלא תאכזב אתכם? אל תהססו יותר מידי ופשוט תבחנו את האפשרות שלכם להתחיל לעבוד עם סולומון קידוחי קרקע. אין לנו ספק שאתם תהיו מרוצים מהיכולת של א.צ קידוחים לבצע קידוח בנטונייט ברמת מקצועית ללא פשרות. כאשר אתם בוחרים בחברה מקצועית כזו, אתם יכולים ליהנות מרמת שירות ללא פשרות וכזה שפשוט הופכת את הפרויקט שלכם להרבה יותר מצליח. אז מה גורם לכם להמתין? התחילו לחשוב כיצד אתם רוצים שהפרויקט שלכם יהיה ותפנו אל סולומון קידוחי קרקע ללא היסוס ולכל סוג קידוח.

למי צריך לפנות?

מעוניינים לבצע קידוח בנטונייט, אך אתם לא בטוחים למי לפנות? אצלנו ב – סולומון קידוחי קרקע מתמחים בקידוחים מהסוג הזה ומחזיקים בניסיון רב ביותר. דבר שעשוי להקנות לכם ביטחון ושלווה, וזאת בידיעה שאתם פונים אל חברה שיכולה להבין אתכם ולהציעה לכם בדיוק את מה שאתם צריכים בכדי להיות מרוצים. ישנה חשיבות גבוהה ביותר לחברה שאליה תפנו, ולפיכך תוודאו שאתם לא מזלזלים בעניין ופונים אל חברה שיכולה באמת לענות על הדרישות שלכם. זה משהו שאתם צריכים לבדוק בקפידה.

בתחום הקידוח ישנם לא מעט דברים שצריך לקחת בחשבון, ובמידה ואתם לא יודעים כיצד הדברים פועלים, אצל סולומון קידוחי קרקע יוכלו להנחות אתכם בדבר הקריטריונים השונים והמידע החיוני שעליכם להיחשף אליו, כך שאתם לא תעשו דברים שגויים עם הפרויקט שלכם. אצלנו מבינים היטב את צרכי השוק והדרישות בעולם הקידוח, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאם אתם בוחרים בנו, אתם פשוט עושים את הדבר הנכון ביותר בכדי להיות מרוצים ממה שאתם עושים.

צור איתנו קשר

להצעת מחיר

רוצים לקבל ייעוץ מקצועי בכל נושא הקידוחים? מלא את הטופס וצרו איתנו קשר, אנחנו נחזור אליכם בהקדם. א.צ קידוחים מתמחים מעל 10 שנים בתחום!.

קודחים עם הטובים ביותר

אל תתפשרו בכל הנוגע לפרויקט שלכם, שכן אם אתם רוצים לקדוח עם חברה שמבינה את העבודה הזו ויכולה להציעה לכם את השירות המקצועי ביותר, אז בחירה בשירותיה של סולומון קידוחי קרקע זוהי אופציה שאתם פשוט לא יכולים לוותר עליה. זה משהו שעשוי להשתלם לכם, שכן אתם תשלמו לחברה שתציעה לכם שירות ברמה כזו שלא משתווה לאף חברה אחרת בתחום.

אצל סולומון קידוחי קרקע מתעסקים בקידוחי בנטונייט מזה שנים רבות, וזאת כאשר העובדים של סולומון קידוחי קרקע יודעים לתת מענה הולם ומקצועי לכל דורש. מה שאומר שאם אתם מתכוונים להריץ פרויקט שדורש קידוח מקצועי, אין לכם מה להתלבט יותר מידי, אלא פשוט לבחור בהם.